نیكخواه بهرامی:

پرچمداری ایران در المپیك افتخار بزرگی برایم است

پرچمداری ایران در المپیك افتخار بزرگی برایم است

کاپیتان تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: با انتخاب شدن بعنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک بزرگترین افتخار دوران ورزشی هم را به دست آوردم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، صمد نیکخواه بهرامی بعد از آنکه بعنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک توکیو انتخاب شد، بیان نمود: افتخار پرچمداری کاروان ایران در المپیک توکیو را به من دادند و از همه نفراتی که این تصمیم را گرفته اند و کسانی که کمک کردند تا به اینجا برسم، تشکر می کنم. امیدوارم که بتوانم نماینده شایسته ای باشم و این پرچمی که من افتخارش را دارم که آنرا در افتتاحیه المپیک حمل کنم، تمام ورزشکاران ما بتوانند در رقابت های خود در طول بازی های المپیک به اهتزاز در بیاورند و مدال های رنگارنگی کسب کنند.
او افزود: از مردم ایران می خواهم با دعای خیر خود کاروان ایران را بدرقه کنند. با عنایت به شرایط ویژه ای که این دوره از بازی های المپیک به علت شیوع کرونا دارد، امیدوارم بتوانیم نمایندگان شایسته ای باشیم و شادی و سرزندگی را به خانه های مردم بیاوریم ازاین رو از مردم می خواهم که انرژی مثبت خویش را به سمت ما روانه کنند و ما را از دعای خود محروم نکنند.
کاپیتان ملی بسکتبال در انتها اظهار داشت: این که بعنوان پرچمدار انتخاب شدم بزرگترین افتخار دوران ورزشی ام را به دست آوردم و امیدوارم فرزند خلفی برای ایران باشم. از مردم باز هم خواهش می کنم که ما را از دعای خیر خود محروم نکنند.1400/04/02
22:32:41
0.0 / 5
821
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت