موسوی:

شرایط استقلال افتضاح است

شرایط استقلال افتضاح است

به گزارش مرکز اسپرت بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید شرایط این تیم خوب نیست و مدیرعامل این باشگاه حتی سرتمرینات نمی رود تا از این مشکلات با خبر شود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، احمد موسوی، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بعد از پیروزی دو بر صفر این تیم برابر پدیده مشهد اظهار نمود: کسی بازیکن را مقابل هوادار قرار ندهد چون هواداران ما شرایط را می فهمند. این بازیکنان با تعصب بازی کردند و علاقه و عشق شان به استقلال را نشان دادند. همین که تا حالا بازیکنان شرایط را تحمل کرده اند گویای همه چیز است. این حرف هارا میزنم برای اینکه کسی بازیکنان را مقابل هواداران قرار ندهد. بازیکنان ما پیشنهادهای دو سه برابر مالی داشته اند اما به عشق استقلال آمده ایم و تا آخر هم می مانیم منتی هم نیست اما شرایط افتضاح است.
او درباره صحبت های مدیرعامل تیم که گفته بود قرارداد ها را منتشر می کند اظهار داشت: آقای مددی بیاید حساب و کتاب نماییم. پرداختی یعنی از قرارداد دریافت داشته باشیم. مالیات و پرداختی برخی بازیکنان را به حساب قرارداد سال جاری زده اند اما این پرداختی نیست. من بعنوان بازیکن دوست دارم مدیرعامل را سر تمرین ببینم و با او صحبت کنم. من یادم نیست آخرین باری که او سر تمرین آمده است کی بوده. من ویدیویی دیدم از آقای مددی که درباره کمک های وزارت ورزش صحبت می کرد ما می گوییم وزارت هم کمک می نماید اما این کمک ها کجا است چرا بازیکنان این کمک ها را حس نمی کنند. ایرادی هست که این کمک ها حس نمی شوند. آقای مددی هر کسی را که قبول داری سر تمرین بفرست اگر امکانات استقلال را در حد لیگ دو دیدید ما دیگه چیزی نمی گوییم. حیف که هوادار در ورزشگاه نیست.
او درباره فرهاد مجیدی سرمربی این تیم اظهار داشت: او مثل پدر این خانواده است. او سی بازیکن دارد که هر بازیکن سر تمرین یک ایراد را می گوید. مربی هم تا جایی می تواند تحمل کند. ما کسی را نمی بینیم و مجبوریم مشکلات را به فرهاد مجیدی بگوییم.1400/03/31
22:28:15
0.0 / 5
829
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت