دو ورزشكار قمی در تركیب تیم ملی قویترین مردان ایران به دوبی اعزام می شوند

دو ورزشكار قمی در تركیب تیم ملی قویترین مردان ایران به دوبی اعزام می شوند

قم دو ورزشکار قم همراه با تیم ملی قویترین مردان ایران راهی مسابقات کسب سهمیه حرفه ای های جهان در دوبی خواهند شد.


سعید آمده، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام قم، در گفتگو با ایسنا عنوان کرد: مجید براتی و حسین بهرامی دو ورزشکار شایسته استان قم در ترکیب تیم ملی قوی ترین مردان ایران به مسابقات انتخابی حرفه ای های دنیا که در دوبی برگزار می گردد اعزام می شوند.
وی با اشاره به این که افرادی که بتوانند امتیازات لازم را بدست بیاوند می توانند در مسابقات قوی ترین و حرفه ای های دنیا رقابت کنند، اظهار نمود: این دو ورزشکار قهرمانی های کشور گوناگونی را تابحال کسب کرده اند؛ اما باتوجه به شرایط و محدودیت های استان قم نباید انتظارات غیر حرفه ای داشته باشیم؛ اما با این وجود به مدال آوری یکی از ورزشکاران امید داریم.
وی با اعلان اینکه برای محل تمرین ورزشکاران پیگرهای گوناگونی انجام دادیم تا محلی برای تمرین ورزشکاران پیدا نماییم، افزود: چون این افراد با وزنه های سنگین کار می کنند اماکن دولتی تمایلی برای در اختیار گذاشتن فضا ندارند؛ در حالی که تعهد دادیم که اگر صدمه ای به سالن ها وارد شود، خسرات آنرا پرداخت می‎کنیم؛ اما باز هم حاضر به همکاری نشدند و این ورزشکاران در حیاط خانه با وسایلی که با هزینه شخصی تهیه کردند، تمرین می کنند.
آمده با تاکید بر این که باتوجه به این شرایط مدال آوری این ورزشکاران نشان دهنده توانمندی بالا آنها است، اظهار داشت: فضاهای عمومی بعضی از ارگان ها و سازمان ها بلا استفاده است در صورتیکه می تواند در اختیار ورزشکاران قرار بدهند تا ورزشکاران تمرینات خویش را در فضایی اصولی انجام دهند تا خروجی مانند مجید تلخابی که سال ها قهرمانی های بین المللی بود، داشته باشیم.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام قم افزود: اگر نتوانیم فضای اولیه تمرینی را ایجاد نماییم ظرفیت های استانی از بین می رود.منبع:

1400/03/30
13:50:28
0.0 / 5
741
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت