با آغاز طرح كارمند فعال - ایران پویا ؛

كارمندان پشت میز خود ورزش می كنند

كارمندان پشت میز خود ورزش می كنند

با اجرای طرح کارمند فعال - ایران پویا کارکنان ادارات و کارمندان هم می توانند در محیط کار و پشت میز خود حرکات ورزشی را انجام دهند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، طرح «کارمند فعال - ایران پویا» با محوریت هیأت ورزشهای همگانی خراسانی جنوبی از روز ۵ تیرماه در سراسر کشور شروع خواهد شد و تا اختتام آذرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
کاظم چراغ بیرجندی رییس هیأت همگانی استان خراسان جنوبی در تشریح بیشتر چگونگی اجرای این طرح اظهار داشت: این طرح به شکل مدون و پیوسته از شنبه ۵ تیرماه سالجاری بصورت هفتگی و طی یک برنامه چرخشی روزهای شنبه هر هفته رأس ساعت ۸: ۳۰ بامداد صورت خواهد گرفت.
وی افزود: این طرح در قالب جلسات آموزش و تمرین ۲۰ دقیقه ای: (۱۰ دقیقه اول شنبه هر هفته آموزش و حرکات آمادگی جسمانی و ۱۰ دقیقه بعدی به طور تناوبی هر برنامه درباب یکی از موارد تغذیه، روانشناسی، حرکات اصلاحی، مشاور خانواده، رشد و یادگیری) با بهره گیری از اساتید برجسته کشوری با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی سلامت جسمانی، روانی و بهبود راندمان سازمانی کارکنان دستگاه های اجرائی اجرا خواهد شد.
بیرجندی که خود یکی از مدرسان این طرح است در ادامه اظهار داشت: افراد مشتاق مشارکت در این طرح با مراجعه به صفحه رسمی کارمند فعال در اینستاگرام به آدرس (karmandefaal@) و ورود به پخش زنده (Live) می توانند به این پویش ملی بپیوندند.

وی اشاره کرد: با اجرای این طرح کارمندان و کارکنان ادارات و نهادهای مختلف می توانند با ورود به صفحه اینستاگرام کارمند فعال بصورت زنده و از پشت میز کار خود حرکات ورزشی را انجام دهند. ضمن این که در بخش تدریس هم مواردی چون تغذیه، روانشناسی، خانواده و حرکات اصلاحی از طرف مدرسان باتجربه ارائه خواهد شد.
بیرجندی در آخر اشاره کرد: هر چند این طرح با عنوان کارمند فعال نامگذاری شده است اما عموم مردم کشورمان نیز می توانند از آن استفاده کنند و هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد. هدف ما این است که بتوانیم زمینه عادت کردن مردم به ورزش در همه روزهای هفته را فراهم نماییم.

1400/03/23
22:40:42
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: آموزش , اساتید , تمرین , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت