جایگاه ۲۵ و دهمی تیم های میكس تفنگ بادی ایران در قهرمانی اروپا

جایگاه ۲۵ و دهمی تیم های میكس تفنگ بادی ایران در قهرمانی اروپا

مرکز اسپرت: تیم های میکس تفنگ سه وضعیت ایران در مسابقات قهرمانی اروپا در کرواسی در جایگاه دهم و 25 ایستادند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در ادامه مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا که به میزبانی اوسیک کرواسی در حال انجام می باشد تیم دوم میکس تفنگ سه وضعیت ایران با ترکیب پوریا نوروزیان و فاطمه کرم زاده با کسب امتیاز ۸۷۸.۴۰ در جایگاه دهم ایستاد.
در این ماده تیم اول ایران نیز، متشکل از مهیار صداقت و نجمه خدمتی با کسب امتیاز ۸۷۱.۳۸ بیست و پنجم شد. در این بخش ۳۶ تیم حضور داشتند که تیم نروژ با ۸۹۱ امتیاز در رده اول ایستاد.
همین طور در ماده تفنگ سه وضعیت بانوان تیم ایران با حضور نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان و فاطمه کرم زاده با کسب امتیاز ۱۳۱۱.۶۲ در جایگاه چهاردهم قرار گرفت. دراین بخش نیز ۱۹ تیم حضور داشتند.
مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی شروع شد. نمایندگان ایران نیز به درخواست الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی در این مسابقات شرکت کردند. به سبب این که مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود ندارد. قبل از این ملی پوشان تفنگ و تپانچه در ماده تفنگ بادی و تفنگ سه وضعیت، ماده میکس تفنگ و تپانچه بادی مسابقه دادند.
تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مه لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه در ایام هشتم و بیست و دوم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده اند.
منبع:

1400/03/10
23:08:37
0.0 / 5
978
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت