نتایج تیراندازان ایرانی در تفنگ سه وضعیت قهرمانی اروپا

نتایج تیراندازان ایرانی در تفنگ سه وضعیت قهرمانی اروپا

به گزارش مرکز اسپرت نجمه خدمتی در ماده تفنگ سه وضعیت مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا کرواسی توانست امتیاز لازم برای ورود به مرحله فینال را کسب کند. البته نمایندگان ایران اجازه حضور در مرحله فینال را ندارند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در نهمین روز از رقابت های تیراندازی قهرمانی اروپا که به میزبانی اوسیک کرواسی در حال انجام می باشد ۸۲ تیرانداز در ماده تفنگ سه وضعیت زنان به خط شدند. در این ماده چهار نماینده تفنگ ایران در جدول mqs (جدول نفرات اضافه) شلیک کردند.

در این ماده نجمه خدمتی با امتیاز ۱۱۷۴.۵۵ در رده دوم جدول mqs ایستاد. ورزشکار اوکراینی در این ماده با امتیاز ۱۱۷۴.۵۸ در رده اول قرار گرفت.
مه لقا جام بزرگ هم با رکورد ۱۱۶۸.۴۶ در رده ششم، فاطمه کرم زاده با امتیاز ۱۶۳.۵۹ در رده هشتم و آرمینا صادقیان با رکورد ۱۱۷۲.۵۶ در رده دهم این جدول ایستادند. در بخش mqs ۱۶ ورزشکار حضور داشتند.

در این ماده ورزشکار آلمانی با رکورد ۱۱۸۵.۷۰ بعنوان نفر اول و نماینده سوئیس با رکورد ۱۱۷۳.۶۴ بعنوان نفر هشتم به فینال رسیدند. اگر نجمه خدمتی می توانست در بخش اصلی مسابقات شرکت نماید می توانست بعنوان نفر هشتم و بالاتر از ورزشکار سوئیس به فینال این مسابقات راه یابد.

مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی شروع شد و تا ۱۶ خرداد ادامه دارد. نمایندگان ایران هم به درخواست الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی قرار شد در این مسابقات شرکت نمایند. به علت این که مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود ندارد. پیش از این ملی پوشان تفنگ و تپانچه در ماده بادی مردان و زنان و تفنگ سه وضعیت مردان در جدول mqs و همینطور در ماده میکس تفنگ و تپانچه مسابقه دادند.

تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مه لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه هشتم و بیست و دوم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده اند.

منبع:

1400/03/09
21:12:50
0.0 / 5
999
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت