رییس مركز ایفمارك:

درمانگاه باشگاه فولاد راه اندازی می شود

درمانگاه باشگاه فولاد راه اندازی می شود

به گزارش مرکز اسپرت خوزستان رئیس مرکز ایفمارک با بیان اینکه باشگاه بی نظیر فولاد خوزستان زیرساخت لازم جهت راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی را دارد، اظهار داشت: فکر می کنم با عنایت به اراده موجود، تا دو ماه آینده و در تابستان ۱۴۰۰ این اتفاق بیافتد.


دکتر زهره هراتیان که به اهواز سفر کرده است، درباره دلیل حضور در باشگاه فولاد، اظهارکرد: با عنایت به دعوت آقای آذری و اراده قوی ایشان و مجموعه باشگاه فولاد در راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی، این فرصت به وجود آمد که از نزدیک امکانات باشگاه فولاد خوزستان را بررسی نماییم و به نظر من با آنچه که مشاهده شد، باشگاه بی نظیر فولاد خوزستان زیرساخت لازم جهت راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی را دارد.
رییس مرکز ایفمارک در مورد روند اجرای این پروژه، اظهار داشت: هم اکنون تجهیز درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع توسط مسؤلان ذی ربط در حال پیگیری می باشد که با عنایت به پتانسیل موجود و کادر پزشکی باسابقه در فولاد مقرر است خدمات ریکاوری و بازتوانی با استانداردهای ایفمارک به ورزشکاران و عموم مردم عرضه گردد.
وی ضمن اشاره به پیش قدم بودن باشگاه فولاد در این حوزه، اظهار داشت: در دنیا از برند باشگاه ها در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، پزشکی استفاده می شود، پس این مورد اتفاق جدیدی نیست. هم اکنون در باشگاه بایرن مونیخ یک کلینیک وجود دارد که علاوه بر این که به خود باشگاه متعلق می باشد، خدمات لازم و پزشکی که در ارتباط با صدمه های عضلانی است را به مردم عادی عرضه می دهد و باشگاه فولاد هم با راه اندازی این مرکز پوشش خوبی می تواند برای زیرمجموعه خودش در تمامی رده ها داشته باشد و علاوه بر آن به سایر ورزشکاران در خوزستان و استان های اطراف می تواند خدمات دهد.
هراتیان ضمن اشاره به امکان عرضه خدمات متنوع در درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: یکی از موارد دیگر که در این پروژه دیده شده است مباحث در ارتباط با سلامت تخصصی حوزه سلامت می باشد که با عنایت به شرایط کرونا از نظر روان شناسی و تغذیه این مرکز می تواند به خیلی از خانواده ها کمک نماید. در کنار آن بحث آموزش هم در این مجموعه دیده شده که به صورت آنلاین و حضوری میتوانیم آموزش را در حوزه سلامت پزشکی با گروه هدف حرفه ای و غیر حرفه ای در این مجموعه داشته باشیم.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد، او در آخر بیان نمود: ایفمارک در تلاش است که با همکاری باشگاه های بزرگ، خدمات پزشکی ورزشی را به صورت منطقه ای عرضه نماید و با عنایت به ای نکه باشگاه فولاد در این حوزه پیشقدم است به هواداران آن تبریک می گویم. آن چیزی که من در این بازدید دیدم، فکر می کنم با عنایت به اراده موجود، تا دو ماه آینده و در تابستان ۱۴۰۰ این اتفاق بیافتد و در فصل بعد انشاالله شما درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک خواهید داشت که تست های پزشکی تیم های رده ها در کلیه رشته های ورزشی در آن صورت خواهد گرفت.
منبع:

1400/03/04
22:10:25
0.0 / 5
954
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , برند , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت