برای حضور در مسابقات ناشنوایان جهان

آزادكاران جوان اعزامی به تركیه مشخص شدند

آزادكاران جوان اعزامی به تركیه مشخص شدند

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان از اعزام 7 کشتی گیر جوان به مسابقات قهرمانی جهان ترکیه در تیرماه آگاهی داد و اظهار داشت: تلاش کسب سکو برای اولین بار در این مسابقات است.


اکبر بهتری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان در رده سنی جوانان جهت شرکت در قهرمانی جهان ترکیه، اظهار نمود: برای آماده سازی کشتی گیران جوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۷ مرحله اردو پیش بینی شده بود که چهارمین مرحله اردوی آماده سازی در تهران در حال برگزاری است.
وی اظهار داشت: این تیم ۲ سال است که هیچ اعزام برون مرزی نداشته و برای اولین بار در قهرمانی جهان شرکت می کند و این مساله کار را برای آماده سازی تیم تا حدودی سخت می کند.
بهتری از ترکیه میزبان مسابقات و روسیه قهرمان جهان در کشتی آزاد ناشنوایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان بعنوان اصلی ترین حریفان ایران نام برد و اضافه کرد: هر چند قرار گرفتن بر روی سکوی قهرمانی جهان کار سختی است، اما برای رسیدن به سکو از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

وی از ابوالفضل جامداری در ۵۷ کیلوگرم، سجاد طاهریان در ۶۱ کیلوگرم، علی مومیوند در ۶۵ کیلوگرم، فردین توکلی نسب در ۷۰ کیلوگرم، مهدی رحیمی در ۷۴ کیلوگرم، حسین کاظمی در ۷۹ کیلوگرم و عرفان ستاری در ۸۶ کیلوگرم بعنوان نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه نام برد و اشاره کرد: قرار بود در ۱۰ وزن در قهرمانی جهان شرکت نماییم که سه وزن ۹۲، ۹۷ و ۱۲۰ کیلوگرم که امید زیادی برای کسب مدال طلا در دو وزن ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم داشتیم از طرف اتحادیه جهانی کشتی حذف شد و تنها در ۷ وزن در قهرمانی جهان شرکت خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان همین طور در ارزیابی از وضعیت کشتی گیران اظهار داشت: به سبب تعطیلی طولانی مدت اردوها و آماده نبودن کشتی گیران از نظر بدنی، در جریان برگزاری اردوهای آماده سازی ۲ نفر از کشتی گیران جوان گرفتار لطمه دیدگی شده بودند که هم اکنون وضعیت آنها رو به بهبودی است و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی در آخر زمان اعزام تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان به مسابقات قهرمانی جهان ترکیه را تیرماه عنوان نمود و اضافه کرد: این مسابقات از ۸ تا ۱۵ تیر در استانبول برگزار می گردد.
منبع:

1400/02/27
22:21:57
0.0 / 5
990
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سرمربی , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت