خطیب زاده اعلام كرد؛

آمادگی وزارت امور خارجه برای همكاری همه جانبه با كمیته ملی المپیك

آمادگی وزارت امور خارجه برای همكاری همه جانبه با كمیته ملی المپیك

به گزارش مرکز اسپرت سخنگوی وزارت امور خارجه در بازدید از مجموعه کمیته ملی المپیک از آمادگی وزارت خارجه برای همکاری همه جانبه با این کمیته اطلاع داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سعید خطیب زاده سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در بازدید از مجموعه کمیته ملی المپیک و دیدار با سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، از نزدیک در جریان اقدامات گسترده صورت گرفته برای توسعه زیرساخت ها و تعمیق ورزش قهرمانی در کشور قرار گرفت.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی در دیدار با رئیس و مسئولین کمیته ملی المپیک از آمادگی وزارت امورخارجه برای همکاری همه جانبه با این کمیته با هدف حضور پرقدرت و موفق ورزشکاران کشورمان در رقابت های ورزشی بین المللی همچون المپیک توکیو و همینطور معرفی فرهنگ غنی ایران به مخاطبان بین المللی در این رویداد جهانی تاکید نمود.
در این دیدار صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک هم ضمن تشریح آخرین وضعیت حضور ورزشکاران ایران در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بر آمادگی های فنی و پشتیبانی کمیته ملی المپیک جهت حضور موثر و موفق ورزشکاران ایرانی در این مسابقات جهانی تاکید نمود.
لازم به ذکر است به منظور تسهیل امور و هماهنگی هر چه بیشتر توافق شد، کمیته مشترکی تا زمان برگزاری المپیک توکیو، موضوعات مرتبط را پیگیری نماید.


منبع:

1400/02/23
10:06:17
0.0 / 5
1028
تگهای خبر: المپیك , دستگاه , دیدار , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت