رئیس فدراسیون دو و میدانی خبر داد؛

اراك میزبان مسابقات دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان كشور

اراك میزبان مسابقات دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان كشور

به گزارش مرکز اسپرت رئیس فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: با پیشنهاد هیأت دو و میدانی استان مرکزی و موافقت این فدراسیون، مسابقات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان کشور به میزبانی اراک انجام می شود.اراک- رئیس فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: با پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان و هیأت دو و میدانی استان مرکزی و موافقت این فدراسیون، مسابقات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان کشور در ۲ بخش بانوان و آقایان به میزبانی اراک انجام خواهد شد.
هاشم صیامی در جریان بازدید از امکانات و شرایط میزبانی اراک در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: استان مرکزی در بیشتر رشته های ورزشی خصوصاً دو و میدانی از زیرساخت ها و ظرفیت های خوبی برخوردارست و حضور رئیس هیأت توانا در این رشته ورزشی، در رشد و بالندگی این ورزش می تواند بسیار مؤثر و نقش آفرین باشد.
وی اشاره کرد: البته ورزش پایه و مادر، یعنی دو و میدانی و دیگر ورزش ها باید با هدف ارتقا و آماده شدن بستر قهرمانی برای ورزشکاران از طرف صنایع حمایت شوند و حضور صنایع در ورزش استان مرکزی می تواند در پیشرفت ورزش این استان بسیار مؤثر واقع شود. البته در بیشتر استانها که صاحب صنایع هستند، که این اتفاقات میمون رخ داده است.
رئیس فدراسیون دو و میدانی بیان کرد: در بازدید از امکانات و ظرفیت های موجود در اراک شرایط برای برگزاری رقابت های دوومیدانی قهرمانی کشور از هر لحاظ آماده است اما نیاز است تعدادی از امکانات و موارد پشتیبانی برای هرچه بهتر برگزار شدن این رقابت ها مورد بررسی قرار بگیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، نیز در حاشیه سفر یک روزه رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی و بازدید از امکانات ورزش دو و میدانی برای میزبانی مسابقات، در گفتگو با خبرنگار مهر، اشاره کرد: در جریان بازدید رئیس فدراسیون دو و میدانی از امکانات و زیرساخت های ورزش دو و میدانی استان مرکزی، درباب حمایت همه جانبه از ورزش مادر استان مرکزی یعنی دو و میدانی و همین طور پشتیبانی از روند آماده سازی حسین رسولی ورزشکار استان مرکزی و قهرمان ماده پرتاب دیسک جوانان آسیا بمنظور کسب سهمیه حضور در بازی های المپیک توکیو از طرف رئیس فدراسیون قول های مساعد داده شد.
عابد حقدادی، بازدید از پیست ورزشگاه ۱۵ هزار نفری اراک و امکانات موجود در آن برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، بازدید از ورزشگاه شهدای پنجم مرداد و پیست تارتان در دست راه اندازی آنکه قرار شد بعنوان کمپ تخصصی ورزش دو میدانی در شهرستان مورد بهره برداری قرار گیرد از دیگر برنامه های سفر یک روزه رئیس فدراسیون دو و میدانی کشور به استان مرکزی بود.
گفتنی است، در این بازدید علی رضایی دبیر فدراسیون دو و میدانی و همین طور مجید فروتن رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی نیز حضور داشتند.


منبع:

1400/02/13
10:42:39
0.0 / 5
1233
تگهای خبر: المپیك , بازی , رقابت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت