نام آلكنو با حروف طلایی در باشگاه زنیت كازان ثبت شد:

خداحافظ مربی افسانه ای!

خداحافظ مربی افسانه ای!

به گزارش مرکز اسپرت باشگاه زنیت کازان با انتشار متنی از زحمات آلکنو تشکر کرد و نوشت: مرسی از کار شما مربی.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، ولادیمیر آلکنو سرمربی جدید والیبال ایران بعد از ۱۲ فصل زنیت کازان را ترک کرد و برای هدایت تیم ملی ایران وارد تهران شد. آلکنو خاطرات و موفقیت های زیادی را با زنیت کازان کسب کرده است اما در سال آخر با این تیم نتوانست نتایج دلخواه را به دست بیاورد.
رسانه رسمی زنیت کازان با انتشار متنی از آلکنو افسانه ای خداحافظی کرد. سایت زنیت کازان نوشت: "تیم ما تحت هدایت آلکنو به یکی از بهترین باشگاه های والیبال جهان تبدیل شد و افتخارات زیادی را به دست آورد. آلکنو در طول ۱۲ فصل هدایت زنیت کازان را بر عهده داشت و تیمش ۳۱ جام را به دست آورد.
فقط در ۱۲ فصل تیم کازان بیشتر از ۶۵۰ مسابقه با هدایت آلکو انجام داد. تصمیمات خارق العاده مربیگری وی در موقعیت های پراسترس ده ها بار مسیر مسابقات ناموفق را تغییر داد و به زنیت اجازه داد تا جام ها را بدست آورد و از موقعیت های حدودا ناامیدانه بیرون برود.
آلکنو با حمایت مدیریت و اسپانسرهای باشگاه، تیم قهرمان را ایجاد کرد. تیمی که برای چندین فصل در روسیه و اروپا حریف نداشت!. "زنیت-کازان" و کلمه "پیروزی" سالهاست که جدایی ناپذیر هستند و باآنکه در فصل های اخیر شکست های زیادی برای این تیم به ثبت رسیده اما نام ولادیمیر آلکو برای همیشه با حروف طلایی در تاریخ باشگاه ثبت شده است.
به قول آلکنو، وی بعد از همکاری با تیم ملی ایران در المپیک توکیو، حرفه مربیگری خویش را به حالت تعلیق در خواهد آورد. برای ولادیمیر آلکنو آرزوی سلامتی، ماجراهای جالب جدید و موفقیت را داریم"
منبع:

1400/02/03
13:11:33
0.0 / 5
831
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت