مربی نساجی:

بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود

بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود

به گزارش مرکز اسپرت مربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: کار سختی مقابل سپاهان خواهیم داشت و بازی مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، اسماعیل اسماعیلی در نشست خبری قبل از بازی نساجی مقابل سپاهان اظهار نمود: درگذشت نادر دست نشان را به خانواده او و فوتبال مازندران تسلیت می گویم. او کسی بود که می توانست دست خیلی ها را بگیرد و جوانان ما متاسفانه دیگر از دیدنش محروم هستند. نخستین بازی پس از درگذشت او خیلی دشوار است و هضم این مساله برای ما دشوار است. متاسفانه محکومیم راه مان را ادامه دهیم. راه او ادامه دار است و همیشه با یاد او بازی خواهیم کرد. از همه کسانی که ابراز همدردی کردند تشکر و قدردانی داریم.
او درباره شرایط نساجی و بازی این تیم مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان تیم بزرگی است و کادر و بازیکنان خیلی خوبی دارد. می دانیم چه بازی در پیش داریم و کار سختی خواهیم داشت. ما هم حریف را آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خوبی را از تیم خودمان ببینیم. بازی در مقابل سپاهان برای ما ویژه خواهد بود و هر دو تیم برای سه امتیاز به زمین می آیند. ما باید خوشحال باشیم که سپاهان برای پیروزی مقابل ما قرار می گیرد و ما هم برای برد مقابل این تیم حضور پیدا خواهیم کرد. این می تواند برای ما یک برگ برنده باشد.
مربی تیم فوتبال نساجی درباره بازیکنانی که در این تیم به کرونا مبتلا شده اند، عنوان کرد: ما دو مرحله تست کرونا دادیم و تست حدود ده نفر از اعضای تیم ما مثبت شد. برای بازی فردا هنوز جواب تست ها بطور کامل نیامده است و تکلیف دو سه نفر از اعضای تیم ما معلوم نیست. مقرر است امروز به ما اطلاع دهند. ما به لحاظ وجدانی باید این مسائل را بگوییم که تیم ها گرفتار مشکل نشوند. دیدیم که پرسپولیس پس از بازی ما دو بازیکن خوبش را برای آسیا نتوانست ببرد و گرفتار مشکل شدند. امیدواریم که دیگر برای کسی مشکلی پیش نیاید.
او درباره وضعیت مجتبی ممشلی اظهار داشت: او شرایطش خوب است و دارد تمرین می کند. ان شاءالله در هفته های آتی بتوانیم از او استفاده نمائیم.
اسماعیلی در پاسخ به این پرسش که " قصد دارید بازیکن جدید جذب کنید یا خیر؟" اشاره کرد: ما سهمیه جذب بازیکن را داریم. اگر بازیکنی پیدا شود که به درد تیم بخورد و بتوانیم از او استفاده نمائیم، اساسا دنبالش هستیم اما مطمئنا کار سختی پیش رو خواهیم داشت.
او درباره نارضایتی ساکت الهامی از چمن ورزشگاه وطنی اظهار داشت: همه چمن مصنوعی را می شناسند و لازم نیست بخواهم بازی در چمن مصنوعی را توضیح دهم. متاسفانه بازیکنان زیادی را در این چمن از دست دادیم و تیم های دیگر هم به همین مشکل خوردند. روز گذشته هم در تمرین احسان قهاری یکی از بازیکنان مان گرفتار مصدومیت شد و امیدوارم که این بازیکن به شرایط خوبش برگردد. به خاطر این مشکل او را برای بازی فردا نخواهیم داشت.
منبع:

1400/02/01
23:04:16
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برند , پرسپولیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت