در پی انتصاب های جدید مدیرعامل استقلال در این باشگاه

شهرت طلب هستید؟ به استقلال بیایید!

شهرت طلب هستید؟ به استقلال بیایید!

به گزارش مركز اسپرت مدیرعامل استقلال امروز (چهارشنبه) در حكمی فردی را بعنوان مشاورش در این باشگاه برگزید، فردی كه از سال قبل تا كنون تنها به دنبال رسیدن به شهرت از راه استقلال بوده است.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، باشگاه استقلال روز چهارشنبه از دو انتصاب جدید در كادر مدیریتی این باشگاه اطلاع داد. یكی از این انتصاب ها مربوط به سمت مشاور مدیرعامل بود كه امیرحسین فتحی در حكمی محمدحسین مهدیان را برای این سمت انتخاب كرد؛ انتخابی كه ابهامات زیادی را به همراه داشت.

نام محمدحسین مهدیان ابتدا به همراه فردی به نام ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا عنوان شد. البته نام ایمان ابرا پیش از مهدیان مطرح شده بود؛ زمانی كه او با وعده بازگرداندن تیام و جپارف در ابتدای فصل ۹۸-۹۷ خودش را مشهور كرد؛ وعده ای كه هیچوقت هم عملی نشد.

مهدیان و ابرا در مقطعی كه باردیگر خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بر سر زبان ها افتاد، خودشان را تحت عنوان یك هولدینگ بعنوان خریدار استقلال مطرح نمودند. مهدیان بعد از اینكه نامش بر سر زبان ها افتاد، در گفت وگویی درباره محل درآمدش اظهار داشته بود: مجموعه ما مالك سامانه ۳۰۹۰ است و كارهای هواداری و تبلیغاتی انجام می دهیم. مدتی اسپانسر پرسپولیس هم بودیم، اما به خاطر عرق به استقلال، تمركزمان را روی این تیم خواهیم گذاشت.

نكته جالب این است كه او سه روز پس از این مصاحبه (۱۰ دی ۱۳۹۷) صحبت هایش را تغییر می دهد و می گوید: لازم است توضیح دهم كه ما مالك سامانه ۳۰۹۰ نیستیم، مالك آن شركت «همراه اول» است و شركت ما بعنوان یك شركت فعال در زمینه سامانه هواداری از آن استفاده می نماید.

در هر صورت باید نكته ای راجع به سامانه ۳۰۹۰ بیان كرد، سامانه ای كه باردیگر بر سر زبان ها افتاده اما نه به خاطر عرضه خدمات ارزش افزوده به استقلال و پرسپولیس بلكه به خاطر استفاده از نام این دو باشگاه! محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی قبل مبادرت به افشاگری ضد همراه اول كرد و اظهار داشت: این اپراتور سه سال پیش اسپانسر استقلال و پرسپولیس بود ولی هرچند سه سال است از اتمام قرارداد همراه اول با این دو باشگاه گذشته اما هنوز ماهی ۲ میلیارد تومان به خاطر استقلال و پرسپولیس به حساب این اپراتور واریز می شود. این درحالی است كه فعالیت سرشماره ۳۰۹۰ تمام شده است.

با این اوصاف، اگر بدبینی را كنار گذاشت و قبول كرد كه هولدینگ منتصب به مهدیان قدرت خرید استقلال را داشته، هنوز سلامت محل درآمدی این هولدینگ زیر سوال است چونكه محل درآمد سامانه ۳۰۹۰ از جیب هوادارانی است كه به خیال كمك به تیم شان به حساب این سامانه پول واریز می كنند، در حالیكه قرارداد اسپانسرینگ سامانه ۳۰۹۰ با استقلال و پرسپولیس تمام شده است.

البته شهرت طلبی مهدیان به همین جا ختم نمی گردد و وی در نیم فصل سال گذشته هم با مطرح كردن نامش بعنوان كسی كه می خواهد جپارف را به استقلال برگرداند، در كوشش برای كسب محبوبیت بین هواداران این تیم بود. با این وجود هیچوقت جپارف به استقلال برنگشت. همینطور با رفتن به صفحه اینستاگرامی این فرد، شاهد تصاویر مختلف مهدیان در كنار سلبریتی های مختلف خواهید بود كه خود نشان دهنده قصد و نیت این فرد است.

در آخر با عنایت به مواردی كه گفته شد، معلوم نیست كه امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال به چه امیدی به محمدحسین مهدیان سمت داده است و این فرد مقرر است در چه زمینه ای سنگی از سر راه استقلال بردارد!
1398/08/02
00:59:12
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت