زهرا نعمتی:

اردوی تركیه تجربه خوبی برای من و دیگر كمانداران بود

اردوی تركیه تجربه خوبی برای من و دیگر كمانداران بود

کماندار المپیکی ایران تصریح کرد که حضور در اردوی ترکیه با تجربه های خوبی همراه بوده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، زهرا نعمتی در مورد اردوی ترکیه و آخرین وضعیت تمرینی کمانداران عنوان کرد: اردوی ترکیه به جهاتی خیلی خوب بود، چونکه ما یک تمرین تدارکاتی پیش از مسابقه داشتیم و در شرایط خوبی با رقبا دست و پنجه نرم کردیم. در این اردو ۵ کشور اروپایی به همراه ترکیه که در واقع رقیبان اصلی ما محسوب می شدند، حاضر بودند.
وی افزود: ملی پوشان ایران واقعا خیلی خوب کار کردند. چند بار رکوردهایی که داشتیم، خیلی خوب بود و من فکر می کنم که اوج عملکرد ورزشکاران کشورمان بود.
بانوی ملی پوش تیراندازی با کمان درباره شرایط خودش اظهار داشت: شرایطم خیلی خوب بود و رکوردهای خیلی خوبی را به ثبت رساندم و خیلی معقول بود. من حتی در یکی از مسابقاتی که برگزار شد، نفر اول شدم. سایر ورزشکاران هم رتبه های خوبی کسب کردند؛ به طوریکه در پسران صادق اشرفی اول شد و همینطور میلاد وزیری و رضا شعبانی به مقام های دوم و سوم رسیدند.
نعمتی اظهار داشت: این اردو تجربه خیلی خوبی بود. البته در روز مسابقات به علت باد شدیدی که وجود داشت، نتایج کسب شده نسبت به تمرینات خیلی متفاوت بود. در واقع دیگر چیزی قابل پیشبینی نبود و شرایط سخت شد، اما خودم تلاش کردم عملکرد خوبی داشته باشم. به هر حال به علت شرایط سختی که پیش آمد، کار کمی مشکل و کارم به چالش کشیده شد. در مجموع خیلی اردوی خوب و همینطور مسابقه خوبی بود.
وی تصریح کرد: ما توانستیم پس از مدت ها خودمان را محک بزنیم. شرایط سختی در بحث کرونا بود و رعایت پروتکل ها و.. باید صورت می گرفت که تمرکز ورزشکاران بهم می ریزد و آنها شرایط جدیدی را تجربه می کنند، ولی فکر می کنم لازم بود که چنین شرایطی را تجربه نماییم. امیدوارم که بتوانیم این تجربیات را در مسابقات بعدی به کار بگیریم.


منبع:

1400/01/30
20:33:42
0.0 / 5
1131
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت