وضعیت نامشخص بسكتبال ناشنوایان جهت شركت در انتخابی المپیك

وضعیت نامشخص بسكتبال ناشنوایان جهت شركت در انتخابی المپیك

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان اظهار داشت: هر چند رقابتهای انتخابی المپیک در بسکتبال به تعویق افتاد، اما ناامید نیستیم و طبق برنامه پیش بینی شده تمرینات را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.


محمدرضا آقا کوچکی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم بسکتبال ناشنوایان جهت شرکت در رقابت های انتخابی المپیک، اظهار نمود: هر چند رقابتهای انتخابی المپیک در بسکتبال به سبب عدم اعلام آمادگی تیم های خارجی به تعویق افتاد، اما ما ناامید نیستیم و بر طبق برنامه پیش بینی شده اردوها را پیگیری خواهیم کرد تا بازیکنان به شرایط آمادگی مطلوب برسند.
وی اظهار داشت: طبق برنامه قرار بود بازیکنان از ۲۵ فروردین وارد اردوی آمادگی شوند که به سبب محدودیت های جدید کرونا این اردو به تعویق افتاد. البته تعطیلی اردو به مفهوم توقف تمرینات نیست و ما کوشیدیم حتی با وجود تعطیلی اردوها، بازیکنان را در ۳ گروه ۴ نفره قرار دهیم تا زیر نظر مربیان کارهای بدنسازی و تاکتیکی خودرا پیگیری کنند تا زمانی که شرایط برگزاری اردوهای بسکتبال فراهم گردد.

آقاکوچکی در آخر با اشاره به این که آماده شرکت در انتخابی المپیک هستیم، اظهار داشت: تا به امروز طبق برنامه پیش رفتیم و مشکلی برای آماده سازی تیم بسکتبال برای شرکت در انتخابی المپیک نداشتیم، هم اکنون نیز تغییر زمان برگزاری رقابتهای انتخابی اهمیت خاصی برای ما ندارد و ما برنامه های خودرا بر طبق تاریخ جدید برگزاری رقابتهای انتخابی، تغییر خواهیم داد تا تیم خوبی را جهت شرکت در رقابت های انتخابی آماده نماییم.
منبع:

1400/01/25
11:52:48
0.0 / 5
849
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت