باشگاه نساجی:

اگر مشكلی از بابت كرونا برای پرسپولیس به وجود آید، ارتباطی به ما ندارد

اگر مشكلی از بابت كرونا برای پرسپولیس به وجود آید، ارتباطی به ما ندارد

به گزارش مرکز اسپرت باشگاه نساجی با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود در صورت برگزاری بازی اگر مشکلی از بابت کرونا برای پرسپولیس ایجاد شود، ارتباطی به این تیم ندارد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است: احتمالاً اهالی فوتبال ایران از وضعیت ویژه کرونایی در کشور و همینطور مسائل به وجود آمده برای تیم فوتبال نساجی مازندران آگاه هستند که بلافاصله و طبق پروتکلهای بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا، بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا را از تیم جدا کرده و قرنطینه شدند تا خطری نماینده فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا را تهدید نکند و بازیکنان پرسپولیس با سلامتی کامل به کشور هند اعزام شوند.
لازم به ذکر است از همه بازیکنان هم تست دوم و سوم گرفته شد تا احتمال بروز مشکل به حداقل برسد.
باآنکه طبق نظر کارشناسان و متخصصان این بازی باید لغو می شد اما سازمان محترم لیگ تاکید به انجام این بازی در چنین شرایط خاصی دارد و ما، در باشگاه نساجی مثل همیشه به قانون احترام می گذاریم و برای انجام بازی به تهران آمدیم.
با عنایت به اقدامات انجام شده از جانب باشگاه نساجی، اگر پس از بازی مشکلی بابت ویروس کرونا متوجه پرسپولیس شود، هیچ مسئولیتی بر عهده مدیریت و کادر پزشکی باشگاه نساجی نیست و تیم نساجی تمامی تدابیر لازم را انجام داده و با عنایت به برنامه ریزی سازمان محترم لیگ، به میدان می رویم.1400/01/19
11:37:04
0.0 / 5
824
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت