رایزنی ها به نتیجه رسید

تخصیص بودجه ویژه به كمیته پارالمپیك برای بازی های توكیو

تخصیص بودجه ویژه به كمیته پارالمپیك برای بازی های توكیو

به گزارش مرکز اسپرت به قول دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک نتیجه رایزنی های انجام شده با نمایندگان مجلس در ارتباط با بودجه مصوب این کمیته برای سال آینده منجر به افزایش اعتبار سال ۱۴۰۰ برای بازی های توکیو شده است.محمد تابع در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه در لایحه ابتدایی بودجه ۱۴۰۰ مبلغ ۷۱ میلیارد تومان برای کمیته ملی پارالمپیک در نظر گرفته شده بود، اظهار داشت: با عنایت به برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو این مبلغ نمی توانست پاسخگوی کامل نیازهای مالی کمیته بخصوص برای اعزام کاروان باشد. بنابراین نسبت به بودجه پیشنهادی معترض شده و افزایش اعتبارات با تخصیص بودجه ای ویژه برای بازی های توکیو را خواهان شدیم.
وی خاطرنشان کرد: طی ماه های گذشته مبحث را از راه رایزنی های متوالی با نمایندگان مجلس به شکل جدی پیگیری کردیم. نتیجه هم قول مساعدی بود که برای افزایش اعتبار ۱۴۰۰ کمیته ملی پارالمپیک داده شد.
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک تصریح کرد: هنوز لایحه بودجه ابلاغ نشده که از رقم جدید در نظر گرفته برای کمیته ملی پارالمپیک آگاه شویم اما این گونه که خبردار شدیم که همچون کمیته ملی المپیک برای ما هم تخصیص ویژه برای بازی های ۲۰۲۰ لحاظ شده است.
تابع در مورد رقم مصوب برای بازی های پارالمپیک اظهار داشت: ابلاغ و اطلاع رسانی دقیقی به کمیته ملی پارالمپیک نشده است اما در جریان رایزنی و پیگیری انجام شده از نهایی شدن رقمی حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان برای کمیته ملی پارالمپیک آگاه شدیم. البته تا زمان ابلاغ لایحه بودجه نمی توان هیچ حساب دقیقی روی این رقم داشت اما در صورت مصوب و ابلاغ می تواند کمک خوبی برای ما در سال برگزاری بازی های المپیک باشد.


منبع:

1400/01/02
01:07:12
0.0 / 5
783
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت