با تخصیص ۲ میلیارد تومان؛

پرونده پرداختی كمیته المپیك به فدراسیون ها با ۵۰ میلیارد بسته شد

پرونده پرداختی كمیته المپیك به فدراسیون ها با ۵۰ میلیارد بسته شد

به گزارش مرکز اسپرت کمیته ملی المپیک طی دو روز گذشته دو میلیارد تومان در اختیار برخی فدراسیون ها قرار داد و بدین ترتیب پرونده پرداختی به فدراسیون ها امسال را بست.کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر، با تکیه بر اینکه کمیته ملی المپیک به تمام تعهدات مالی خود به فدراسیون ها امسال عمل کرده است، اظهار داشت: طبق درخواست های مطرح شده از سوی برخی فدراسیون ها یا در جریان بازدیدی که از اردوی تیم های ملی یا فدراسیون ها داشتیم، متعهد به پرداخت ۲ میلیارد تومان به فدراسیون هایی مانند کاراته، تکواندو، بوکس، هاکی و … شده بودیم که طی دو روز گذشته به آن عمل کردیم.
وی خاطرنشان کرد: برای پرداخت این مرحله از اعتبارات منتظر تخصیص جدید از خزانه دولت بودیم که در این هفته انجام شد. بر همین مبنا مبلغ ۲ میلیارد تومان را طبق مصوبه هیات اجرایی به حساب فدراسیون ها واریز کردیم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک با تکیه بر اینکه با تخصیص این مرحله از بودجه، پرونده پرداختی ها به فدراسیون ها امسال بسته شد، تصریح کرد: تا هفته نخست آذرماه طبق بودجه ای که برای فدراسیون ها مصوب کرده بودیم ۳۰ میلیارد تومان در اختیار آنها قرار دادیم. علاوه بر این و از آغاز سال هم در مجموع ۲۰ میلیارد تومان بعنوان حمایت مالی به حساب فدراسیون ها واریز کردیم. بدین ترتیب در کل پرداختی کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها در سال ۹۹ به ۵۰ میلیارد تومان رسید.
وی تصریح کرد: کمیته ملی المپیک بابت سالجاری هیچ تعهد مالی دیگری به فدراسیون ها ندارد. امیدواریم شرایط تخصیص دولت در سال آینده بگونه ای باشد که بتوانیم طبق برنامه و بر مبنای شاخصهای مالی جدید، پرداختی به فدراسیون ها را به سرانجام برسانیم.
سعیدی همینطور با ابراز امیدواری از اینکه برای ملت ایران و جامعه ورزش سال خوبی پیش رو باشد، خاطرنشان کرد: المپیک پس از یک سال تعویق سال آینده برگزار می گردد. امیدوار هستیم با حمایت های به موقعی که از فدراسیون ها، تیم ها و ورزشکاران انجام شده است، کاروان اعزامی به توکیو بتوانید در عملکرد و کسب نتایج بگونه ای عمل کند که باعث شادی ملت را فراهم آورد.

1399/12/29
13:27:29
0.0 / 5
873
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت