در نشست حیدری با سرتیپ دوم فولادی؛

شرایط همكاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش بررس شد

شرایط همكاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش بررس شد

به گزارش مرکز اسپرت نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا) به منظور بررسی شرایط و راهکارهای همکاری دو نهاد برگزار گردید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، نشست مهدی حیدری با امیر سرتیپ دوم دکتر جمشید فولادی به میزبانی فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد.
در این نشست که هاشم محتشمی سرپرست دبیری و حبیب خمجانی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون نجات غریق و غواصی هم در آن حضور داشتند پیرامون همکاری این فدراسیون و سازمان تربیت بدنی ارتش و راه کارهای پیشنهادی برای آن بحث و تبادل نظر و بر تعامل لازم در این حوزه تاکید شد.
در این راستا سرتیپ دوم فولادی بر همراهی سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کمک رسانی بخصوص در استان ها و شهرستان های ساحلی کشور تاکید داشت. ضمن اینکه با عنایت به پتانسیل های موجود و امکانات حرفه ای که سازمان تربیت بدنی ارتش در زمینه غواصی در اختیار دارد، همکاری و تعامل در این بخش هم مورد توجه ویژه قرار گرفت.
سرتیپ دوم فولادی همینطور با اهدای لوح تبریک به مهدی حیدری، ریاست وی در فدراسیون نجات غریق و غواصی را تبریک گفته و برای او موفقیت در این فدراسیون را خواهان شد. سرتیپ دوم فولادی در چارچوب پیام تبریک خود، ورزش را بعنوان فاکتوری اثرگذار در سلامت جسمانی و روحی جامعه مورد توجه قرار داد و اینکه سبب شادابی جامعه و ایجاد روح همدلی و همکاری می شود و این مهم از ملزومات رشد و توسعه در هر کشوری می باشد.


منبع:

1399/12/26
20:42:56
0.0 / 5
1017
تگهای خبر: آموزش , سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت