حمایت فراكسیون ورزش مجلس از ناشنوایان

حمایت فراكسیون ورزش مجلس از ناشنوایان

به گزارش مرکز اسپرت فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از اردوهای تیم ملی ناشنوایان، اظهار داشت: در صورت کسب مدال در المپیک ناشنوایان آنچه که حق ورزشکاران است، پرداخت و مطالبات شما هم از وزارت ورزش پیگیری خواهد شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محمدمهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش با حضور در ورزشگاه شهید شیرودی از تمرینات تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران بازدید به عمل آورد.

تیم ملی ناشنوایان ایران در حال برگزاری اردوی آماده سازی با مربیگری محمدحسین ضیایی و بیژن ذوالفقارنسب برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان به میزبانی ایران در کیش است.

رئیس فراکسیون ورزش در ادامه با حضور در سالن تمرین کشتی فدراسیون ناشنوایان از اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی ناشنوایان به مربیگری علیرضا رضایی هم بازدید به عمل آورد.

وی در جریان این بازدیدها با تکیه بر لزوم حمایت مجلس و دولت از ورزش ناشنوایان، اضافه کرد: من خویش را از جامعه بزرگ ورزش می دانم و از اینکه بتوانم خدمتی در جهت بهبود وضعیت ورزش ناشنوایان داشته باشم، افتخار می کنم.

فروردین ضمن خرسندی از این که در شرایطی که سلب میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان و نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا گرفته شده، فدراسیون ناشنوایان موفق به دریافت میزبانی مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان در کیش شده است، تصریح کرد: عملکرد فدراسیون ناشنوایان مثبت بوده و فراکسیون ورزش مجلس از ورزش ناشنوایان حمایت خواهد نمود.

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی در انتها حضور مربیان تراز اول فوتبال و کشتی در فدراسیون ناشنوایان را مبین عملکرد مثبت این فدراسیون عنوان نمود و اظهار داشت: از وزیر ورزش درخواست خواهیم کرد در صورت کسب مدال در المپیک ناشنوایان آنچه که حق شما ورزشکاران ناشنواست، پرداخت گردد و مطالبات ورزشکاران هم بطور قطع از وزارت ورزش پیگیری خواهد شد.

منبع:

1399/12/25
23:37:36
0.0 / 5
905
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت