جلالی:

توقع نداشته باشیم همه مشكلات تیم ظرف چند روز حل شود

توقع نداشته باشیم همه مشكلات تیم ظرف چند روز حل شود

به گزارش مركز اسپرت سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار داشت: در نیمه دوم بازی امیدواركننده ای داشتیم و موقعیت های خوبی به وجود آوردیم.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، مجید جلالی در نشست خبری شامگاه دوشنبه بعد از شكست مقابل تیم صدر جدولی سپاهان اصفهان اضافه كرد: در مقابل تیمی همچون سپاهان، كوچكترین اشتباه میتواند به اشتباهی بزرگ تبدیل گردد اما باز هم تیم ما خصوصا در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشت.
وی از همه مردمی كه برای تشویق تیم گل گهر سیرجان به ورزشگاه آمدند تشكر كرد و افزود: از هواداران سیرجانی خاضعانه می خواهم با حضور خود در ورزشگاه، تیم خودشان را تنها نگذارند چون كه بازیكنان گل گهر احتیاج به روحیه و مراقبت دارند. تیم گل گهر تیم این سرزمین است و هواداران بعنوان سرمایه های تیم، نقش زیادی در موفقیت تیم گل گهر دارند.
جلالی آینده را همراه با روزهای خوبی برای تیم گل گهر متصور شد و اظهار نمود: توقع نداشته باشیم همه مشكلات یك تیم ظرف چند روز حل شود. احتیاج به زمان داریم تا با تمرین مضاعف پیش رویم و برای آینده امیدهای زیادی وحود دارد.
سرمربی تیم گل گهر در پاسخ به سوالی در مورد نحوه داوری بازی امروز اظهار داشت: داور جوان امروز نخستین بازی لیگ برتری خویش را سوت زد، ایشان را تشویق می كنم اما از او می خواهم بازی های بعدی را شجاعانه تر قضاوت كند.
جلالی درباره اینكه داوری پنالتی برای گل گهر نگرفت و آیا شما به یك صحنه برای پنالتی اعتقاد دارید، اظهار داشت: از دوربینی كه گفته بودم فیلم بگیرند نتوانستم ببینم اما از بهنام برزای كه پرسیدم قسم خورد او را هول داده اند اما من نمی توانم قضاوت كنم.
تیم فوتبال گل گهر سیرجان امروز از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور در سیرجان نتیجه را به تیم سپاهان اصفهان واگذار كرد1398/07/29
23:44:10
5.0 / 5
4544
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت