افت آشكار اتلتیكومادرید

افت آشكار اتلتیكومادرید

به گزارش مرکز اسپرت اتلتیکومادرید با وجود یک نیم فصل عالی در این روزها افت کرده و امتیازهای زیادی را از دست داده است.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از بی ساکر، اتلتیکومادرید بهتر از رئال مادرید و بارسلونا فصل را در لالیگا آغاز کرد. تیم دیگو پابلو سیمئونه از ابتدا امتیازهای کامل را جمع کرد و در نیم فصل نخست خیلی منسجم بود. با این وجود در این روزها افت کرده و این مورد با بررسی عملکرد نیم فصل اول و دوم کاملا آشکار است.
اتلتیکو در ۱۹ بازی نخست از ۵۷ امتیاز ممکن توانست ۵۰ امتیاز به دست آورد و تنها هفت امتیاز از دست داد (یک شکست و دو تساوی). این آمار فوق العاده بود و به نظر می رسید در نیم فصل دوم هم شرایط مشابه باشد. با این وجود روخی بلانکو افت کرد و بارسا و رئال مادرید از این فرصت بهره بردند.
قرمز و سفیدپوشان در هشت هفته یازده امتیاز از دست دادند (یک شکست و چهار تساوی) و در مقابل رقیبان این تیم امتیازهای بیش تری به دست آوردند. ختافه آخرین تیمی بود که از اتلتیکو امتیاز گرفت. با این وجود نتوانست باردیگر دروازه تیم سیمئونه را باز کند. ۱۹ بازی است که این تیم نتوانسته است گلی برابر اتلتیکو به ثمر برساند (۳۴ به صفر). روخی بلانکو ۱۷۱۰ دقیقه دروازه اش را مقابل ختافه بسته نگه داشته است یعنی یک روز، چهار ساعت و ۵۰ دقیقه.
منبع:

1399/12/24
12:57:57
0.0 / 5
1066
تگهای خبر: بازی , تساوی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت