ندا شهسواری:

دغدغه من حقوق و تجهیزات است

دغدغه من حقوق و تجهیزات است

به گزارش مرکز اسپرت، بانوی المپیکی تنیس روی میز ایران اظهار داشت: دغدغه من تجهیزات است و حقوق هم ندارم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان از تمرینات ندا شهسواری ملی پوش تنیس روی میز ایران اعزامی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس بازدید نمود.
ندا شهسواری در این بازید اظهار داشت: خیلی خوشحالم که آمدید و حضور مسؤلان سبب دلگرمی است. خوشحالم برای سومین مرتبه المپیک می روم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.
او افزود: مهم ترین دغدغه من تجهیزات است. من در ماه باید ۱۶ میلیون تومان برای تعویض رویه راکت هزینه کنم. ما حقوق هم نداریم و تمام قراردادهای من صرف پینگ پنگ می شود و امیدوارم این مساله حل شود.
تاثیر رنکینگ جهانی در قرعه ندا شهسواری
همینطور حمیده ایرانمنش سرمربی تیم بانوان اظهار داشت: امیدوارم ندا شهسواری در وهله اول بتواند از جدول مقدماتی صعود کند و نتیجه خوبی در جدول اصلی بگیرد. نکته مهم اینست رنکینگ نقش موثری در رنکینگ دارد. امیدوارم شرایطی فراهم گردد و بودجه به فدراسیون تزریق شود تا دختران در مسابقات بیشتری شرکت نمایند.
وی همینطور اظهار داشت: فدراسیون همه تلاش خویش را می کند اما مسابقات زیادی وجود دارد و باید بودجه تزریق شود تا در همه مسابقات شرکت نماییم. همینطور درخواست تجهیزات داریم. رویه راکت باید مرتب تعویض شود و میزهای جدید نیاز داریم. همینطور درخواست داریم کمک هزینه ای به ورزشکاران داده شود.1403/04/19
14:41:23
0.0 / 5
23
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت