درخواست مشکات الزهرا صفی برای ارتقاء رنکینگ دختران تنیس باز با گرفتن میزبانی

درخواست مشکات الزهرا صفی برای ارتقاء رنکینگ دختران تنیس باز با گرفتن میزبانی

به گزارش مرکز اسپرت، ملی پوش تنیس زنان ایران اظهار داشت: درخواست دارم میزبانی مسابقات بین المللی تنیس زنان را در ایران بگیریم تا بازیکنان ما بتوانند ارتقای رنگینگ جهانی داشته باشند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مشکات الزهرا صفی در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی تنیس زنان ایران برای حضور در مسابقات فدکاپ بیان کرد: شرایط تیم نسبی است نه خیلی بالا است و نه خیلی پایین. مشکلی وجود دارد و مسابقات فدکاپ ارتباط مستقیمی با رنکینگ جهانی بزرگسالان دارد. ما این مسابقات را در داخل ایران نداریم و بانوان باید با هزینه بالا به مسابقات خارج از ایران اعزام شوند تا رنکینگ جهانی به دست آوردند تا در جدول مسابقات بتوانیم در جای خوبی قرار بگیریم.
او افزود: دختران تنیس باز ایران رنکینگ جهانی و تجربه بالایی ندارند. باتوجه به این مسئله فکر می کنم در زمان قرعه کشی یک مقدار کار ما سخت شود.
وی در مورد آمادگی بازیکنان اظهار داشت: دختران در مسابقات کازان شرکت کرده بودند اما یک دفعه حضور در سال شاید موجب شود که در مسابقات بعدی فقط بتوان یک مقداری از آن تجربه استفاده نمود. به نظرم برگزاری مسابقات بین المللی در رده بزرگسالان باید بصورت هدفمند باشد و میزبانی بگیریم تا رنکینگ بازیکنان بالا رود. از فدراسیون تنیس و وزارت ورزش درخواست دارم میزبانی مسابقات بین المللی در رده بزرگسالان را بگیرند چونکه موجب ارتقای رنکینگ جهانی دختران تنیس باز می شود و در مسابقات ملی هم می تواند این رنکینگ به آنها کمک نماید.1403/04/17
12:59:17
0.0 / 5
36
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تنیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت