صدرنشینی دانشگاه آزاد و بحر وبر گستر در لیگ برتر آب های آرام

صدرنشینی دانشگاه آزاد و بحر وبر گستر در لیگ برتر آب های آرام

مرحله اول لیگ برتر قایقرانی آبهای آرام با صدرنشینی دانشگاه آزاد در بخش مردان و بحر وبر گستر هرمزگان در بخش زنان در دریاچه آزادی به پایان رسید.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مرحله اول لیگ برتر آبهای آرام در دو بخش زنان و مردان در دریاچه آزادی انجام شد.

در آخر این مرحله تیم های بحر وبر گستر در بخش زنان و دانشگاه آزاد در بخش مردان بعنوان نخست رسیدند.

نتایج به شرح زیر است:

نتایج بخش زنان:

امدادی ۴ در۲۰۰ متر

۱- تیم بحروبرگستر با ترکیب هدیه خیرآبادی، مرجان کرمجانی، الناز شفیعیان و مینا عبدالهی با زمان ۳: ۲۹.۹۹۰ دقیقه

۲- تیم صنایع هرمزگان با ترکیب هدیه کاظمی، پدیده پهلوان زاده، پریسا محمدزاده و مریم شورگشتی با زمان ۳: ۳۰.۸۷۰ دقیقه

۳- تیم میداف با ترکیب ارشین رضانژاد، هستی ناصری، مائده شورگشتی و مهسا آذری با زمان ۳: ۳۶.۹۲۰ دقیقه

کایاک یکنفره ۲۰۰ متر

۱- الناز شفیعیان از بحروبر گستر هرمزگان با زمان ۴۵.۴ ثانیه

۲- گلناز غضنفریان از مقاومت با زمان ۴۸.۷ ثانیه

۳- سما یاسمی از صنایع هرمزگان با زمان ۴۹.۲ ثانیه

کانوی ۲۰۰ متر

۱- مائده شورگشتی از میداف با زمان ۵۴.۷۶۰ ثانیه

۲- مهسا کهنسال از صنایع هرمزگان با زمان ۵۵.۳۷۰ ثانیه

۳- زهرا مطهر از بحر و بر گستر هرمزگان با زمان۵۵.۸۱۰ ثانیه

رده بندی تیمی زنان

۱- بحروبر گستر هرمزگان با ۶۷ امتیاز

۲-صنایع هرمزگان با ۶۳ امتیاز

۳- میداف با ۴۵ امتیاز

نتایج بخش مردان:

کایاک دونفره ۵۰۰ متر

۱- علی آقامیرزایی و پیمان قویدل از ملوان نداجا با زمان ۱: ۴۱.۴۷۰دقیقه

۲- ابوالفضل درجزی و صادق زمانی از دانشگاه آزاد با زمان ۱: ۴۲.۴۶۰ دقیقه

۳- امین بوداغی و محمد میرزایی از مقاومت با زمان ۱: ۴۴.۲۵۰ دقیقه

امدادی ۴ در۲۰۰ متر

۱- تیم دانشگاه آزاد با ترکیب پوریا شریفی، شاهو ناصری، عادل مجللی و سپهر ساعتچی با زمان ۲: ۵۵.۹۲۰ دقیقه

۲- تیم مقاومت محمد پیشگاهی، محمد میرزایی، محمد عباسی و هومن کریمی با زمان ۳: ۰۰.۱۶۰ دقیقه

۳- تیم ملوان نداجا با ترکیب امیرحسین آقامیرزایی، آریا قنبرزاده، محمدنبی رضایی و داریوش محمدی با زمان ۳: ۰۱.۱۷۰ دقیقه

کایاک ۲۰۰ متر

۱- سپهر ساعتچی از دانشگاه آزاد با زمان ۳۹.۷۷۰ ثانیه

۲- علی آقامیرزایی از ملوان نداجا با زمان ۴۰.۸۵۰ ثانیه

۳- مجید جواهری از چشمان بینا با زمان۴۱.۵۱۰ ثانیه

کانوی ۲۰۰ متر

۱- عادل مجللی از دانشگاه آزاد با زمان ۴۴.۶۰۰ ثانیه

۲- عرفان زنده پی از ملوان نداجا با زمان ۴۶.۰۷۰ ثانیه

۳- هومن کریمی از مقاومت با زمان ۴۷.۸۷۰ ثانیه

کایاک ۵۰۰ متر

۱- پوریا شریفی از دانشگاه آزاد با زمان ۱: ۵۱.۷۱۰ دقیقه

۲- پیمان قویدل از ملوان نداجا بازمان ۱: ۵۳.۵۳۰ دقیقه

۳- امین بوداغی از مقاومت با زمان ۱: ۵۴.۹۷۰ دقیقه

کانوی ۵۰۰ متر

۱- محمدنبی رضایی از ملوان نداجا با زمان ۲: ۰۲.۸۷۰ دقیقه

۲- شاهو ناصری از دانشگاه آزاد با زمان ۲: ۰۵.۴۳۰ دقیقه

۳-محمد عباسی از مقاومت با زمان ۲: ۰۹.۰۱۰ دقیقه

رده بندی تیمی مردان

۱- دانشگاه آزاد با ۸۰ امتیاز

۲- ملوان نداجا با ۷۸ امتیاز

۳- مقاومت با ۵۹ امتیاز

پدرو سنا سرمربی برزیلی تیم های ملی قایقرانی مردان و بانوان کشورمان که از ماه گذشته این مسئولیت را برعهده گرفته از نزدیک شاهد رقابت های قایقرانان بود.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی با ابراز خرسندی از برگزاری این رقابت ها در شرایطی که هنوز کرونا در کشور وجود دارد، بیان کرد: برگزاری این مسابقه ها برای افزایش آمادگی و حضور قدرتمند تیم ملی قایقرانی در بازی های آسیایی هانگژو چین حائز اهمیت می باشد.

مرحله دوم این رقابت ها به سبب برگزاری اردوی تیم ملی برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی هانگژو، در اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار می شود.





منبع:

1400/10/19
20:14:57
0.0 / 5
77
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت